Oferta

Coaching zawodowy oraz inne formy wsparcia

Czujesz, że Twoja kariera utknęła w miejscu i rozważasz coaching zawodowy? Zastanawiasz się, czy to już ten moment? Wątpisz w swoje możliwości i nie masz pomysłu na to, jak rozwijać ścieżkę zawodową? Zapoznaj się z moją ofertą – przygotowałam ją z myślą o osobach, które stoją u progu zmian w karierze. Dziś są one naturalne i częste. Żyjemy w czasach cechujących się brakiem stałości, szybkim rozwojem i ogromną różnorodnością. Odnosisz wrażenie, że pogubiłeś się w tym wszystkim? Stoisz przed dylematem: zostać przy tym, co niewygodne (ale znane) albo zrobić pierwszy krok w kierunku bardziej satysfakcjonującej przyszłości?

Mam dla Ciebie propozycję: daj mi 30 minut i porozmawiajmy o Twojej sytuacji.
Umów się na bezpłatną, 30-minutową rozmowę wstępną.

Jeśli myślisz o:
 • zmianie stanowiska,
 • zmianie branży,
 • rozpoczęciu działalności gospodarczej,
przejdę z Tobą tę drogę jako Twój coach i/lub mentor. Co więcej, przeprowadzę Cię przez Twoją zmianę zawodową.  Dodam Ci odwagi i pomogę odnaleźć spokój w sytuacji, która może wydawać się Tobie jednym wielkim chaosem. Potrafię zauważyć unikalne cechy w każdym kliencie i wydobyć z niego to, co jest w nim najlepsze. Dzięki temu poczujesz, że mimo aktualnego problemu, masz w sobie zasoby do wdrożenia zmiany. Pomogę Ci je odkryć i nazwać oraz będę dla Ciebie wsparciem na drodze do realizacji celu.

Masz w sobie potencjał do efektywnej zmiany – ruszajmy do wspólnej pracy.

Rozwój biznesu hotelowego to moja pasja

 • Będę Twoim partnerem – będę Cię wspierać i pomagać w rozwijaniu przedsiębiorstwa lub Twoich umiejętności biznesowych poprzez doradztwo, mentoring i wymianę pomysłów.
 • Chętnie pomogę Ci w tworzeniu i realizacji budżetów oraz opracowaniu strategii marketingowej, która sprosta wymaganiom branży hospitality.
 • W oparciu o moją praktyczną wiedzę wesprę Cię w budowaniu efektywnych zespołów obsługi hotelowej i zarządzaniu nimi.
 • Przygotuję dla Ciebie program rozwoju liderów i personelu hotelowego, który zaowocuje pozytywnymi doświadczeniami i zadowoleniem gości.
 • Pokażę Ci, jak zbudować rozpoznawalną markę i stworzyć kreatywną, unikatową ofertę.

Niezależnie, czy:

 • jesteś kobietą, czy mężczyzną,
 • chcesz zmienić branżę, profil zawodowy,
 • marzysz o awansie z roli eksperta na stanowisko menadżera,
 • masz własny hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy lub szkoleniowy, czy zarządzasz nim dla jego właściciela –

masz w sobie ukryte talenty i zdolności, które tylko czekają na odpowiedni moment, by je zauważyć i rozwinąć. Współpracuj ze mną – uzyskasz wsparcie i motywację. Odkryjesz swoje mocne strony i pokonasz wątpliwości czy obawy, które mogą Cię hamować przed podjęciem działania. W pracy z klientami wykorzystuję m.in. test Gallupa (tzw. „Gallup Clifton Strengths”). Dzięki uzyskanym wynikom identyfikuję obszary, w których działają z maksymalną łatwością i efektywnością.  Chętnie pomogę Ci dostrzec i rozwinąć talenty. A jeśli poczujesz nagły lęk i zwątpienie, wysłucham Cię, porozmawiamy i przypomnę Ci, że każda zmiana otwiera przed nami nowe perspektywy.

Umów się na bezpłatną, 30-minutową rozmowę wstępną

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Zgoda na kontakt
Zgoda marketingowa