O mnie

Coach kariery i doświadczony praktyk biznesu

Jestem doświadczonym coachem kariery, mentorem i menedżerem.
Mam za sobą liczne zmiany drogi zawodowej. Wiem, co może Cię blokować przed wykonaniem pierwszego kroku w kierunku sukcesu. Pokażę Ci, jak sobie z tym poradzić i obrać nowy kurs, prowadzący do satysfakcji zawodowej. Stawiam na autentyczność i maksymalne zaangażowanie podczas kontaktu z klientem. Dzięki umiejętności szybkiej oceny sytuacji, wszechstronnemu spojrzeniu na problem i spokojowi w obliczu poczucia chaosu i zagubienia – pomogę Ci dostrzec, czego potrzebujesz, aby określić i osiągnąć wymarzony cel zawodowy.

Marzena Widlicka - coach i mentor

Dodam Ci odwagi i pomogę przełamać bariery

Zmiana stanowiska, zawodu czy branży budzi zwykle obawy i lęk. Perspektywa zmiany sprawia, że wielu ludzi zastyga w bezruchu, jeśli chodzi o podejmowanie działań w jej kierunku. Czy Ty też tak masz? W takiej sytuacji pomoże Ci coaching zawodowy. Łączę  w nim koncentrację na unikalnych cechach każdej osoby z efektywnym budowaniem strategii działania, która służy realizacji ustalonego celu. Kiedy zdecydujesz się na współpracę ze mną, skorzystasz zarówno z mojej głębokiej intuicji oraz empatii, jak i bogatego doświadczenia zawodowego. Zdobyłam je w kilku branżach. Pracowałam:

 • 13 lat w branży hotelarskiej w roli dyrektora,
 • 7 lat w niemieckim koncernie handlowym,
 • 1,5 roku w sektorze publicznym jako kierownik.

Praca w organizacjach o ugruntowanej kulturze organizacyjnej miała duży wpływ na mój rozwój i ukształtowała wartości, którymi kieruję się w życiu zawodowym. Są nimi:

 • współpraca,
 • zaufanie,
 • przedsiębiorczość,
 • jakość, odwaga i wytrwałość.

Coach mocnych stron, który lubi się uczyć i czerpać z wiedzy innych ekspertów

Cieszę się, że jako coach mocnych stron mogę śmiało powiedzieć, iż kariera zawodowa to obszar, który poznaję zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Własna droga zawodowa, której stałym elementem była zmiana, stanowiła dla mnie okazję do podejmowania różnych wyzwań i opracowywania skutecznych strategii i planów działań. Motywowała mnie też (i motywuje nadal) do stałego poszerzania wiedzy. Kiedy zdecydujesz się na współpracę ze mną – zyskasz okazję do czerpania z moich zasobów: szerokiej wiedzy i różnorodnego doświadczenia. Ukończyłam:

 • studia podyplomowe – Coaching i Mentoring Uniwersytet SWPS we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji,
 • studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Biznesem – Wyższa Szkoła Zarządzania Polish Open University,
 • studia MBA, Executive – Oxford Brookes University,
 • kurs Coaching Kariery – Zmiana Zawodowa (certyfikat akredytowany w ICF (CCE)),
 • kurs Strengths Coaching Course (certyfikat Coach Mocnych Stron).

W jaki sposób moje talenty pomogą Tobie?

Znajomość własnych talentów (tzw. „Gallup Clifton Strengths”), czyli wzorców myślenia, odczuwania i reagowania – stanowi ważny zasób w mojej pracy. Pomaga mi w zrozumieniu siebie, doskonaleniu umiejętności, efektywniejszej pracy z klientami. Sprawia, że jako coach kariery tworzę z łatwością spersonalizowane oraz elastyczne strategie działania. Zawsze uwzględniam w nich możliwości i sytuacje klientów. Prowadzi mnie do uzyskiwania lepszych wyników – zarówno w pracy z klientem, jak i w rozwoju własnej kariery zawodowej. Zobacz, jakie są moje talenty i co dzięki nim zyskasz.

 

 • Bliskość: w relacjach z innymi stawiam na autentyczność i otwartość. Dlatego podczas naszej współpracy poczujesz, że możesz bezpiecznie odkrywać swoje możliwości
  i realizować cele.

 

 • Strateg: widzę sprawy z lotu ptaka, od źródeł, poprzez ich przebieg, po zakończenie. Dzięki temu z łatwością przewiduję drogi dotarcia do zamierzonego celu. Wesprę Cię, gdy zwrócisz się po pomoc w wyborze kierunku i gdy poczujesz niepewność z powodu pojawiających się trudności.

 

 • Empatia: potrafię wczuwać się w daną sytuację i emocje innych osób. Łatwo buduję wzajemne zaufanie. Naszej współpracy będzie towarzyszyć ciepła atmosfera, oparta na uważności i zrozumieniu.

 

 • Osiąganie: dążę do realizacji celów, dlatego będziesz mógł na mnie polegać. Napędzam innych do działania i przekraczania własnych granic. Dzięki mojej umiejętności wyrozumiałego liderowania poczujesz się zarówno zmotywowany, jak i wspierany.

 

 • Odpowiedzialność: daję innym poczucie bezpieczeństwa i pewności działania. Wiem, jak dzielić się odpowiedzialnością z innymi, co przekłada się na skuteczne delegowanie zadań i umiejętne włączanie w ich realizację. Dlatego wniosę w naszą współpracę maksimum zaangażowania.
Serce i Rozum

Umów się na bezpłatną, 30-minutową rozmowę wstępną

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Zgoda na kontakt
Zgoda marketingowa