Zmiana zawodowa

Zmiana stanowiska, branży, własna działalność gospodarcza

 • Czy rozważasz zmianę swojej ścieżki zawodowej, a może myślisz o rozpoczęciu własnej działalności?
 • Zastanawiasz się nad tym od pewnego czasu, czy może jest to pomysł, który pojawił się niedawno?
 • Jeśli myśl o zmianie zawodowej towarzyszy Ci od jakiegoś czasu, to co musi wydarzyć się lub zmienić w Twoim życiu, abyś podjął/podjęła decyzję o zmianie pracy lub założeniu własnego biznesu?
Chętnie usłyszę więcej o Twoich planach i przemyśleniach dotyczących tej kwestii.

Na mojej drodze zawodowej motywowała mnie chęć poprawy jakości życia, wyższe zarobki oraz rozwój i awans. Choć te cele mogą wydawać się powszechne, po 25 latach pracy przyszła chwila refleksji. Zaczęłam zastanawiać się, co przyniesie przyszłość, szczególnie po przekroczeniu pięćdziesiątki. Czy nadal będę miała taką samą energię i determinację do stawiania sobie kolejnych wyzwań?

Te wątpliwości były spowodowane w dużej mierze zmianą moich priorytetów i wartości. Zrozumiałam, że chcę żyć w pełnej zgodzie z samą sobą i realizować to, co naprawdę sprawia mi radość. Zawsze lubiłam uczyć się i rozwijać, więc postanowiłam zrobić wyjątkowy krok w nowym kierunku i z myślą o sobie.

Pierwszym etapem mojej zawodowej zmiany były studia na Uniwersytecie SWPS we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. To był magiczny okres odkrywania nie tylko mojej pasji, ale także własnej tożsamości. Od tamtego momentu wiedziałam, że moim celem jest wspieranie ludzi i dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, które nabyłam w życiu.

Dzisiaj to praca z moimi klientami daje mi największą satysfakcję. Cieszę się ogromnie i jestem dumna z każdego ich kroku w kierunku odkrywania pasji, rozwijania talentów, pokonywania osobistych barier i dążenia do osiągnięcia swoich marzeń i stylu życia.

Jestem skuteczna w działaniach, ale odczuwam też głęboką empatię. Łączę moje naturalne talenty z analitycznym i strategicznym myśleniem, wiedzą o biznesie i umiejętnościami zarządzania ludźmi. Pomagam klientom w procesie coachingowym i monitoruję ich postępy.

W relacjach z klientami stawiam na wzajemne zaufanie. To moim zdaniem jeden z najważniejszych elementów współpracy. Wierzę też w moc osobistego kontaktu i rozmowy.

Jeśli masz w sobie gotowość, by podjąć współpracę ze mną, masz moje pełne zaangażowanie.

Zatem, jeśli myślisz o:

 • zmianie stanowiska
 • zmianie branży
 • rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej

przejdę z Tobą tę drogę jako Twój coach i/lub mentor.

Pomogę Ci nie tylko odkryć Twoje talenty, mocne strony czy obszary do rozwoju, ale również zmierzyć się z lękiem przed zmianą, brakiem pewności siebie, czy niewspierającymi przekonaniami.

Krok po kroku ułożymy plan, który będzie w zgodzie z Tobą, Twoją pasją, Twoim celem i który będzie przebiegał w tempie odpowiednim dla Ciebie.

Zmiana zawodowa jest procesem wieloaspektowym:

 • Poszukiwanie nowej ścieżki zawodowej, która jest zgodna z naszymi talentami, pasją i zainteresowaniami, często wymaga głębszego zrozumienia samego siebie.
 • Planowanie własnego biznesu to zadanie, które obejmuje badanie rynku, zrozumienie potrzeb klienta, opracowanie oferty, przygotowanie planu finansowego i marketingowego, a także oszacowanie ryzyka.
 • Zmiana zawodowa może wywołać różne reakcje na płaszczyźnie psychologicznej. Szczególnie w sytuacjach, w których jest wynikiem utraty pracy. Mogą pojawić się wtedy emocje takie jak strach, frustracja, gniew, opór, a nawet spadek motywacji w trakcie poszukiwania nowej pracy.

Przygotowałam dla Ciebie pakiet 6 sesji:

 • Sesje 1:1
 • Czas trwania sesji: 90 minut
 • Forma: stacjonarnie (w Warszawie) lub online (otrzymujesz link do spotkania)
 • Częstotliwość sesji – do uzgodnienia, moja rekomendacja: co dwa tygodnie
 • Pierwsza sesja: omówienie celu i oczekiwań, przedstawienie aktualnej sytuacji, wyzwań i obszarów, nad którymi będziemy pracować, ustalenie planu
 • Kolejne sesje: praca według ustalonego wspólnie planu
 • Ostatnia sesja: podsumowanie i ocena czy cel został osiągnięty, omówienie dalszej współpracy (jeśli jest taka potrzeba) lub Twoich kolejnych samodzielnych kroków
 • Zadania „domowe”: na czas pomiędzy sesjami będziesz dostawać ode mnie zadania do wykonania i materiały wspierające proces zmiany

Cena:

Pakiet 6 sesji – 1440 zł

Jedna sesja – 240 zł

„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”


Earl Nightingale

Umów się na 30-minutowe bezpłatne spotkanie

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Zgoda na kontakt
Zgoda marketingowa